اقساطی

با خیال راحت سایت یا اپلیکیشن خود را سفارش دهید.

طراحی وب سایت اقساطی در لوتوس رایان

امروزه با پیشرفت کسب و کارها در فضای مجازی و توسعه معرفی خدمات و محصولات طراحی سایت اقساطی گزینه ی مناسبی در تکامل کسب و کارها می باشد. طراحی سایت به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به عنوان یک کاتالوگ آنلاین و همیشه همراه به صورت 24 ساعته کسب و کار و خدمتتان را فعال نگه دارید.

اما با توجه به تورم اقتصادی موجود و کمبود اطلاعات، کاربران، مدیریت طراحی سایت را به یک امر، با ریسک بزرگ تبدیل کرده اند و از طراحی سایت خودداری می کنند. شرکت لوتوس رایان فارس در نظر دارد برای رفاه حال شما کاربران محترم با ارائه خدمات اقساطی (طراحی سایت و اپلیکیشن تلفن های همراه)، راه را هموارتر نماید. ارائه خدمات اقساطی ما خدمت کوچکی از شرکت لوتوس رایان می باشد که با هدف پیشرفت کسب و کارهای بزرگ و کوچک باعث ایجاد اطمینان بیشتر برای آن گروه از عزیزانی که طراحی سایت یا اپلیکیشن را ریسک تلقی می نمایند، باشد.

ویژگی های مورد نیاز طراحی سایت استاندارد
  • بهینه سازی سئو سایت و ریسپانسیو بودن سایت
  • بالا بردن رتبه سایت در موتورهای جست و جو
  • طراحی صفحه مدیریت سفارشی و آموزش آن
  • گرافیک زیبا و استاندارد همراه تعرفه های اعلام شده
  • بالا بودن امنیت سایت و سرعت بالا آمدن سایت

این ویژگی ها طراحی سایت اقساطی شما را کامل می کند و تیم لوتوس رایان پیگیر به اطمینان رسیدن شما عزیزان در طراحی اقساطی می باشد.

شرایط پرداخت هزینه های  اقساطی (طراحی سایت -طراحی اپلیکیشن تلفن های همراه)
نحوه ی پرداخت شرایط اقساطی

تعداد اقساط پرداختی شما بر اساس نوع پکیج انتخاب شده و جمع کل قرارداد با پیش پرداخت یک سوم از کل قرارداد و پرداخت مابقی در ماه های آتی حداکثر تا 6 ماه می باشد.

امکان پرداخت با اقساط بلند مدت

اگر بنا به دلایل یا شرایطی خاص، درخواست اقساط بلند مدت شود با هماهنگی با واحد فروش می توانید پرداختتان را کامل کنید.
دریافت کامل شرایط سایت در پرداخت اقساطی

برای تیم لوتوس رایان رضایت مشتریان عزیز مهم ترین اصل به شمار می آید بنابراین شما می توانید تمام امکاناتی که شامل پکیج انتخابیتان می باشد را بدون هیچ کمبودی در کیفیت نهایی کار دریافت کنید.
تعرفه های پرداختی

با توجه به تنوع پکیج های ارائه شده در بخش سئو و طراحی سایت، شما می توانید لیست کامل تعرفه ها و قیمت های هر پکیج را با تماس و مشاوره ی رایگان از واحد فروش به دست آورید.
انتخاب مناسب پکیج اولیه ی برای استارت طراحی

پکیج ها به گونه ای طراحی شده است که بتوانید هر زمان که بخواهید با مبلغ بسیار پایین کارتان را شروع کنید و در عرصه ی دیجیتال مارکتینگ قدم گذارید و با گسترش کارتان سایتتان را نیز ارتقا بخشید.

تضمین قرارداد ارائه شده

نحوه ی بستن قرارداد به صورت حضوری و غیر حضوری با عقد قرارداد رسمی تضمین می شود.
خدمات رایگان ارائه شده

دامنه ی ir و پشتیبانی یکساله را از تیم لوتوس رایان رایگان دریافت کنید.

ما تضمین می کنیم که کیفیت ارائه شما توسط لوتوس رایان و مبلغ پرداختیتان را توسط هیچ شرکت دیگری دریافت نخواهید کرد و دلیل آن هم این است که؛ برای ما بسیار اهمیت دارد که مشتریان عزیزمان بتوانند با اوضاع اقتصادی حال حاضر روز به روز موفق تر شوند.