طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی سایت لوتوس رایان

طراحی سایت لوتوس رایان

طراحی سایت لوتوس رایان با یک گروه کاملا تخصصی و حرفه ای و داشتن تجربه کافی و رزومه ای قوی با راه اندازی انواع وب سایت های اینترنتی و مشتریان موفق خود در زمینه طراحی سایت ، قطعا انتخاب بسیار مناسبی برای شما خواهد بود. تخصص تیم حرفه ای ما استفاده از استانداردهای بین المللی و به روز طراحی سایت و المان های جذاب در صفحه و عدم سنگین شدن صفحات وب و آشنایی کامل با سئو وب سایت جهت جذب مخاطب می باشد که نتیجه ی آن جذب کاربر به درون وب سایت و ایجاد انگیزه برای کاربران می باشد تا جذب طراحی وب سایت شما شده و با انگیزه بیشتر از سایر صفحات طراحی سایت دیدن نمایند و به خواندن مطالب سایت مشغول شوند و در نهایت با محصولات و خدمات شرکت شما بیشتر آشنا شوند.
برنامه ریزی قبل از اجرای پروژه طراحی سایت عبارست از:

شناخت هدف راه اندازی طراحی سایت
شناخت مخاطبین وب سایت
آنالیز سایت های وب سایت رقبا
شناخت و آنالیز کلمات کلیدی وب سایت
تولید محتوا مفید و مداوم با توجه به کلمات کلیدی سایت
ایجاد بستری هایی در وب جهت درگیرکردن کاربران سایت
طراحی سایت لوتوس رایان
مراحل اجرای پروژه طراحی سایت

مراحل اجرای پروژه طراحی سایت

کاری که شرکت طراحی سایت لوتوس رایان برای مشتریان خود انجام می دهد این است که پس از بررسی دقیق و کامل نوع نیازهای سایت ، مخاطبین ، فعالیت ها و با توجه به نیاز های کارفرما طراحی وب سایت را انجام داده و در تمامی مراحل مربوط به طراحی سایت از نظرات و پیشنهادات کارفرما جهت بهبود گرافیک سایت استقبال می کند و نظرات را با ایده و خلاقیت خود تلفیق کرده و بهترین را ارائه می دهد. ما بر این باور هستیم که :
"با ایده هایمان می توانیم بهترین سایت را برایتان طراحی کنیم و همیشه خلق کردن بهتر از کپی کردن است" شما هرگز نخواهید دید که لوتوس رایان از قالب های گرافیک آماده و موجود در اینترنت در طراحی سایت خود استفاده کند و هر شرکتی با توجه به هویت سازمانی خود باید در طراحی سایت منطبق با اصول خود پیشرو باشد و نه پیرو! تخصص تیم حرفه ای طراحی سایت لوتوس رایان با استفاده از گرافیک منحصر بفرد صفحات طراحی سایت ،تکنیک های کم حجم سازی صفحات وب، رعایت اصول سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد و در تمام طراحی های خود با تکیه بر ایده های ناب و دست نخورده خود وب سایت هایی متفاوت در حد وب سایت های ممتاز بین اللملی با رعایت استاندارد و الگوهای ارائه شده از سوی گوگل به مشتریان ارائه می دهد . در پایان مراحل اجرای پروژه توسط تیم لوتوس رایان عبارتند از:

نیاز سنجی و مشخص کردن اهداف طراحی سایت
طراحی گرافیک سایت
پیاده سازی و برنامه نویسی وب سایت در طراحی سایت
کنترل ،تست و رفع خطاها در طراحی سایت
تهیه متون و ورود اطلاعات طراحی سایت
آموزش ، پشتیبانی و گارانتی طراحی سایت
ثبت سفارش

انواع وب سایت

وب سایت فروشگاهی

وب سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مانند احداث شعبه جدیدی از فروشگاه شما می باشد. وب سایت فروشگاهی شما، محدودیت های مکانی و زمانی را برای مشتریان جهت خرید محصولات شما از بین می برد. در واقع با راه اندازی وب سایت فروشگاهی می توانید فعالیت خود را به صورت 24 ساعته ادامه دهید.

وب سایت شرکتی

وب سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی از راه های بسیار مهم برای حضور شرکت ها در دنیای مجازی محسوب می شود به این دلیل که وجود و طراحی سایت شرکتی برای شرکت های مختلف به منزله معرفی کیفیت محصولات یا خدمات شرکت محسوب می شود و مانند یک ویترین عمل می نماید. آنچه در این نوع طراحی سایت ها به آن پرداخته می شود اختصاص صفحه ای مجزا برای معرفی و بیان رزومه شرکت است.

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

سایت های خبری و اطلاع رسانی از جمله پربازدیدترین سایت های اینترنتی به شمار می روند. دلیل این موضوع اهمیت امر خبر و اطلاع رسانی از یک طرف و نیاز جامعه به دریافت جدیدترین اخبار اینترنت از طرف دیگر است. قطعا با توجه تعداد کاربر آنلاین اینترنت در ایران و آمارهای موجود، سایت های خبری در صورتی که طراحی مناسبی داشته باشند و محتوای مفیدی تولید کنند می توانند مخاطب قابل توجهی را به خود جذب نمایند.

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی

امروزه با پيشرفت روز افزون اينترنت نياز به يك وب سايت حرفه ای در تمامی صنايع احساس می شود. يك وب سايت حرفه اي نه تنها در معرفی آن واحد صنعتي نقش بسزايی دارد، بلكه در افزايش فروش و درآمد نيز نقش موثری را ايفا مي كند. از اين رو طراحی وب سايت های كارخانه اي و صنعتی برای معرفي محصولات صنعتی و تمايز آنها با ديگر محصولات موجود در بازار كمك بسزايی در به تحقق رساندن اين امر می نماید.