طراحی اپلیکیشن اندروید

همگام بودن با تکنولوژی:

همزمان با گسترش دستگاه های هوشمند مانند موبایل ، تبلت و طراحی اپلیکیشن موبایل در همه ی زمینه ها، تعداد کاربران موبایلی روز به روز بیشتر می شود. میزان استفاده از کامپیوتر های شخصی نسبت به گوشی های هوشمند کم تر شده است. در واقع امروزه بیشترین آمار دسترسی به اینترنت از آن موبایل و تبلت می باشد و این آمار روز به روز در حال افزایش است.
با توجه به اینکه فعالان در حوزه کسب و کار آنلاین هیچ فرصتی را برای جذب مخاطبان بیشتر برای برند خود از دست نمی دهند و همواره پیش قدم بودن نسبت به رقبا از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. اگر شما برای کسب و کار خود به دنبال طراحی اپلیکیشن اندروید هستید ولی نمی دانید نیازهای واقعی کسب و کار شما برای رقابت با رقبانتان چیست می توانید با ما تماس بگیرید تا بهترین گزینه ها برای توسعه کسب و کارتان را معرفی کنیم.

چرا اپلیکیشن اندروید؟

سیستم عامل اندروید یک سیستم عامل اپن سورس است و همین مساله باعث شده است تا امکان اعمال قابیلیت های سفارشی در این پلتفرم برای توسعه دهندگان وجود داشته باشد. آنچه مهم است سفارشی سازی اپلیکیشن به دست توسعه دهندگان خلاق و با تجربه انجام شود تا این قابلیت های سفارشی در کوتاهترین پروسه بالاترین عملکرد را داشته باشند.

سیستم تولید و توسعه اپلیکیشن های موبایل تیم لوتوس رایان، با استفاده از به روز ترین متدها و فریم ورک ها بالاترین سطح کیفیت از نظر UI و UX در عین سادگی و روان بودن عملکرد اپلیکیشن برای مشتریان به ارمغان می آورد.

طراحی اپلیکیشن اندروید گزینه مناسب برای تبلیغات و خرید های درون برنامه ای

پشتیبانی سه ماهه رایگان

تیم لوتوس رایان فارس جهت احترام به نظرات مشتریان خود پس از طراحی اپلیکیشن سه ماه پشتیبانی رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا لبخند رضایت را بر لبان شما ببینیم و مشکلات مورد نظر شما با خیال راحت رفع گردد.

رابط کاربری مناسب در طراحی اپ موبایل

هنگام ساخت اپلیکیشن موبایل باید این نکته مورد توجه قرار گیرد که باید به گونه ای باشد که کاربر هنگام استفاده از آن لذت ببرد و بتواند با آن ارتباط خوبی برقرار کند.اصول مورد استفاده در پیاده سازی بسیار مهم می باشد که طراحان لوتوس رایان به این نکته توجه کافی می نمایند تا بهترین ها شکل گیرد.

کیفیت ساخت اپ اندروید

تیم برنامه نویس لوتوس رایان این اطمینان را به شمل می دهد که با کادری مجرب گونه ای اپلیکیشن شما را طراحی خواهد کرد که متناسب با نیاز کاری شما باشد و شما بتوانید بیشترین استفاده را از آن داشته باشید.

راهنمایی بیشتر نیاز دارید؟

جهت مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما در تماس باشید.


تماس با ما