بهینه سازی سایت (SEO)

سئو

سئو چیست؟

سئو (SEO) یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر است. فاکتورهای زیادی در سئو سایت تأثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک های ورودی به سایت شما از سایت های دیگر و درنهایت طراحی سایت.

گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب محتوای سایت برای موتورهای جستجو را سئو میگویند. مفهوم سئو فقط مربوط به موتورهای جستجو نیست بلکه مناسب سازی سایت برای بازدیدکنندگان نیز از فاکتورهای اصلی آن میباشد. بطوریکه در چند سال اخیر سیاست های گوگل با انتظارات بازدیدکنندگان از سایت ها همسو شده است.

الگوریتم های جدید گوگل به ویژه الگوریتم RankBrain تلاش میکنند تا رفتار کاربران هنگام جستجو را آنالیز کرده و متناسب با همان رتبه بندی نتایج را بهینه کنند. هر زمان کاربر عبارتی را در گوگل جستجو میکند و یک یا چند نتیجه موجود در پیشنهادات گوگل را انتخاب خواهد کرد. گوگل به انتخاب کاربران توجه زیادی خواهد کرد. بعنوان مثال اگر یک سایت در رتبه پایینی از نتایج گوگل باشد ولی کاربران زیادی بر روی آن کلیک کنند گوگل جایگاه این سایت را بهبود خواهد داد.

علاوه براین زمان حضور کاربران در یک سایت تا جستجوی دوباره در گوگل اهمیت ویژه ای خواهد داشت. از زمانیکه کاربر وارد سایت شما میشود تا زمانیکه مجدد همان عبارت یا عبارتی مشابه با آن را در گوگل جستجو میکند Dwell Time نامیده میشود. برای اطلاع بیشتر پیشنهاد میکنیم مقاله RankBrain چیست را مطالعه کنید.

سئو سایت  یکی دیگر از خدمات تخصصی لوتوس رایان می باشد که در کنار طراحی سایت ارائه می دهد .یکی از مهمترین کارهایی که بعد از طراحی وب سایت باید انجام داد، سئو سایت می باشد . هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط کاربران اینترنتی می باشد و لازمه دیده شدن توسط کاربران وب سایت، سئوی سایت می باشد .سئو سایت یک دانش بسیار متفاوت و تجربی در حوزه وب سایت می باشد و در واقع میتوان آن را کلید موفقیت کسب و کار آنلاین شما دانست .

همان طور که داشتن یک سئو سایت خوب رتبه شما را در گوگل بالا میبرد و باعث بهتر دیده شدن شما می شود، تاثیر انتخاب شرکت سئو هم بسیار مهم می باشد و بسیار دیده شده است که کسب و کار های بسیار زیادی در اثر انجام ندادن سئو و یا بد انجام دادن آن، متضرر شده اند. لوتوس رایان با بهترین و موثرترین نیروها در قسمت وب و بهینه سازی سایت به شما کمک میکند تا کسب و کار خود را در بین نتایج گوگل بالا بکشید.

مراحل سئو

لوتوس رایان با سابقه مفید سئو در حوزه بهینه سازی سایت، در سال های اخیر به عنوان یکی از مراکز علم سئو شناخته می شود و خدمات مشاوره بهینه سازی سایت در شیراز را به صورت رایگان انجام می دهد.

تیم سئوی بر اساس الگوریتم ها و فاکتورهای رنکینگ به صورت استاندارد ( بدون استفاده از روش های غیر استاندارد و ربات ) وبسایت شما را بهینه سازی می کند . با لوتوس رایان می توانید همیشه چند قدم از رقیب خود جلوتر باشید، ما آماده ایم تا بهینه سازی وب سایت شما را انجام دهیم و شما را به بالاترین نتیجه در گوگل برسانیم . لوتوس رایان از افراد متخصص در تمامی مراحل سئو وب سایت شما استفاده می کند ، حتی در صورت انجام طراحی سایت، اصول سئو را برای سایت شما لحاظ می نماید تا در صورت ارائه خدمات بهینه سازی سایت به شما، تاثیر بهتری را در لحظه ایندکس شدن سایت در گوگل ببینید. ما مطابق با نیازهای شما ، کلمات کلیدی وب سایت شما را انتخاب و بر اساس رقبای شما، سئو و بهینه سازی سایت شما را انجام خواهیم داد.

جهت ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید